VIDEO/ E quan golin e tij edhe pa prekur topin! Vrapoi si i çmendur për festuar, Ronaldo “i vjedh” golin Bruno Fernandezit

0

Goli i parë i Portugalisë në fitoren 2-0 kundër Uruguajit ka hapur diskutime në lidhje me autorësinë e tij. Ronaldo kërceu për të goditur topin e harkuar nga Bruno Fernandez dhe vrapo menjëherë si i çmendur për të festuar.

Por nga pamjet e dala vihet re se topi nuk është prekur nga 5 herë fituesi i Topit të Artë. Ronaldo duket se i ka “vjedhur” golin Bruno Fernandezit, i cili më pas shënoi nga pika e bardhë e penalltisë./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.