VIDEO/ E pyesin për Ukrainën dhe Abrahmovich, Tuchel i kthehet keq gazetarit: Ndalo, ndalo tani! Jam në paqe dhe nuk jam politikan

Situata që po flitet në këto ditë është agresioni i Rusisë ndaj Ukrainës. Shumë masa janë marrë edhe kundër Abrahmovic, presidenti i Chelsea, si njeriu kryesor që ka fuqizuar Putin. Trajneri Tuchel është vendosur në pyetje para gazetarëve për Abrahimovic dhe situatën në Ukrainë, teksa është nervozuar dhe ka dalë nga kontrolli.

“Duhet të ndaloni, duhet të ndaloni tani. Unë nuk jam politikan, nuk e kam përjetuar kurrë lu.ftën dhe jam i ulur këtu në paqe, jam i privilegjuar. Duhet të ndaloni me këtë pyetje pasi nuk do të kem asnjë lloj përgjigje për ju”, tha Tuchel. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online