VIDEO | E pamundur, shikoni çfarë humbasin lojtarët e Katarit!

0

Sfida mes Paraguait dhe Katarit, e vlefshme për Copa America, ka pasur 35 minuta shumë interesante. Paraguai arriti të gjejë golin në minutën e 4’ të takimit, me anë të sulmuesit veteran, Kardozo. Mëngjarashi u tregua i saktë nga pika e bardhë e penalltisë, duke mposhtur portierin e Katarit.

Në minutën e 16’, sulmuesit e Katarit kishin mundësinë më të mirë për të shënuar, por me portën e boshatisur, dy sulmues nuk arritën të shtyjnë topin drejt rrjetës.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.