VIDEO/  E pabesueshme te ekipi i Gjasulës, lojtari lë intervistën në mes dhe shkon të rrahë tifozin

0

Hamburgu ka humbur dje kundër Dinamo Dresdenit me shifrat 1-4 në ndeshjen e vlefshme për Kupën e Gjermanisë. Një disfatë e thellë kjo për skuadrën e mesfushorit shqiptar, Klaus Gjasula, që eliminohet kështu nga kompeticioni.

Por më shumë se sa rezultati ishte diçka tjetër ajo që tërhoqi vëmendjen nga ky takim. Në përfundimt të ndeshjes, kur ishte momenti për të dhënë intervistat, Toni Lestner lë mikrofonin dhe ngjitet në shakllët e tribunës për të rrahur një prej tifozëve të pranishëm. Një veprim i pabesueshëm ky, me lojtarin që duket se pas humbjes 4-1 nervat e akumuluara ka vendosur t’i nxjerrë me dhunë fizike./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

 

 

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.