VIDEO/ E pabesueshme! Hapoel Ber Sheva hedh knock out Laçin me përmbysjen në shtesë

0

LIVE, Laçi-Hapoel Ber Sheva 1-2
E pabesueshme ishte ajo që ndodhi në “Elbasan Arena”. Laçi ishte një hap larg historisë për të mposhtur ekipin që pak vite më parë do të njihej nga gjithë bota për eliminimin e Interit. Por e kundërta ka ndodhur. Nuabueze ka kaluar në avantazh kurbinasit me një gol fantastik me finte.

E kur dukej se gjithçka dukej se po shkonte në drejtimin e duhur, atëherë erdhi edhe befasia e madhe. Izraelitët nuk janë dorëzuar dhe vetëm në minutat shtesë kanë gjetur golin ,madje jo një herë por dy herë. Një përmbysje që hedh knock out Laçin pak para vërshëllimës përfundimtare të gjyqtarit./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.