VIDEO/ E nis me foton e Murinjos, Kumbulla: Pak stadiume në botë të dhurojnë këto emocione

0

Marash Kumbulla ishte titullar në ndeshjen e fundit miqësore të zhvilluar kundër Shaktjorit të Donjetskut. “Olimpiko” ishte i gjiti i mbushur atë mbrëmje, duke krijuar një atmosferë fantastike për lojtarët. Mbrojtësi shqiptar ka shpërndarë momentet të tij dhe skuadrës nga stadiumi, duke treguar emocionet e përjetuara.

Kumbulla ka postuar një video në “Instagram“, të cilën e nis me foton që Murinjo i bën në momentin që bëhet gati për të hyrë në fushë. Ndërkohë përkrahë videos shkruan: “Vetëm pak stadiume në botë dinë të të dhurojnë këto emocione. Sa bukur të jesh pjesë. Faleminderit Olimpiko”./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Marash Kumbulla (@maxkumbulla)

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.