VIDEO/ E mbani mend Gabigolin? Arrestohet nga policia në Brazil, në kazino të paligjshme

0

Gabigol ishte një prej afrimeve të bujshme të Interit në vitin 2016 atje ku zikaltërit shpenzuan rreth 30 milionë euro për të blerë kartonin e tij. Shumë pritej nga ky sulmues që erdhi si një talent me potencial të jashtëzakonshëm, por duke zhgënjyer tërësisht në Seria A. Tashmë Gabriel Barbosa është pjesë e Flamengos në Brazil, atje ku ka rënë në kryeqendër të vëmendjes mediatike pas një skandali.

Në mesin e pandemisë dhe kur shteti ka vendosur ligje të forta për mbylljen e vendit, Gabigoli ishte duke luajtur në një kazino të paligjshme dhe ku ishin grumbulluar rreth 200 persona. Policia ka marrë aksionin e befasishëm dhe tanimë sulmuesi brazilian rrezikon një dënim të rëndë me burg. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.