VIDEO/ Dzeko e bën të harrohet Lukaku, dopieta e boshnjakut dhe goli i Perisiçit e mbajnë Interin në krye

0

Interi fiton tre pikë mjaft të rëndësishme në Firence përballë Fiorentinës. Pas një pjese të parë aspak dinjitoze nga ana e interistëve, ku pësuan golin nga ana e Suttil në minutën e 23-të, zikaltërit u shndërruan totalisht në pjesën e dytë.

2 golat erdhën mjaft shpejtë, teksa në minutën e 52-të me Daemian dhe në të 55-tën me Dzeko, Interi përmbysi gjithçka. Pas këtij momenti, gjithçka foli për zikaltërit, të cilët të ndihmuar dhe kartoni i kuq Gonzalez shënoi golin e tretë me anë të Perisiç në fundin e takimit./Elio Hajdari-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.