VIDEO/ Driblon dy lojtarë në zonë dhe shkund rrjetën, Anis Mehmeti kthehet në nivelin e dikurshëm

Anis Mehmeti po rrit ndjeshëm nivelin e tij. Pas një periudhe të vështirë në stol, anësori shqiptar është kthyer në nivelin e dikurshëm. Lojtari 23-vjeçar ka shfaqur sot aftësitë për të cilat Bristoli shpenzoi para për ta bërë pjesë të organisës së vetë.

Mehmeti ka shënuar gol në humbjen e sotme 3-2 kundër Ipsuiçit. Sulmuesi shqiptar dribloi lehtësisht dy kundërshtarë në zonë dhe më pas arriti të shkundte rrjetën me goditjen e tij. Futbollisti i Bristolit po kthehet në nivelin e dikurshëm, duke qenë një rrezik i vazhdueshëm për mbrojtjen kundërshtare./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online