VIDEO/ Djali i vogël nuk i heq dot sytë nga Kristiano Ronaldo, një buzëqeshje e portugezit i jep lumturinë e madhe

Cristiano Ronaldo ka debutuar në ditën e djeshme me Al Nassr në fitoren me shifrat 1-0 kundër Al Ettifaq. Portugezi ishte për t’u harruar në këtë ndeshje të parë dhe duket qartë se i duhet ende kohë për t’u përshtatur.

Në momentin që Ronaldo po dilte në fushë, djali që e shoqëronte mbeti i mahnitur nga lojtari dhe nuk mund t’i hiqte dot sytë. Cristiano i dhuroi një buzëqeshje që i dha lumturinë më të madhe. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online