VIDEO/ Detaji që iu shpëtoi të gjithëve në ndeshjen Shqipëri-Çeki në minutën e 27, djersët filluan të binin në fytyrën e Silvinjos

Silvinjo është trajneri i momentit në Shqipëri. Trajneri Brazilian është duke marrë rezultate fantastike me Kombëtaren, teksa në përballjen kundër Çekisë arriti që të grumbullojë një tjetër fitore, këtë herë me shifrat 3-0.

Një detaj që të gjithëve iu shpëtoi ishte ai i minutës së 27. Ishte vetëm minuta e 27 e takimit dhe djersa kishte pushtuar fytyrën e Silvinjos. Trajneri kishte vrapuar në hapësirën e lejuar të stolit, praktikisht sa një lojtar në fushën e blertë. Është pikërisht kjo që tregon përfshirjen dhe pasionin që ka Silvinjo në punën e tij, me videon që mund ta shihni edhe më poshtë. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online