VIDEO/ Del me flamurin e Ukrainës dhe me lot në sy, lojtari i Manchester City nuk do ta harrojë kurrë në jetën e tij ndeshjen e FA CUP

Një ndeshje e FA CUP kundër Peterbourgh! E kush do ta mendonte se kjo do të ishte në fakt përballje që Zinchenko nuk do ta harronte kurrë në jetën e tij? Në mes të agresionit të Rusisë, ku fuqia e shkatërrimit së Ukrainës po shtohet, mesazhet e mbështetjes kanë ardhur në rritje gjithashtu.

Para ndeshjes së Kupës, Zinchenko ka dalë duke mbajtur flamurin e Ukrainës së bashku me kapitenin e Peterbourg, teksa nuk mund të përballonte dot rrjedhjen e lotëve mes emocioneve të forta. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online