VIDEO/ Dejvi Bregu shënon në Turqi me Boluspor, nuk gabon nga 11-metrat kundër Eyupsporit

0

Dejvi Bregu ka shënuar në Turqi me ekipin e Boluspor. Prodhimi i Superiores po tregon rritje nga java në javë, duke u shndërruar në një pikë të fortë për skuadrën që ende në mesin e renditjen të Ligës së Parë dhe është paksa larg kreut.

Në minutën e 33 të takimit, Bregu ka arritur që të realizojë nga 11-metrat ndaj ndaj Eyupsporit. Topi ishte në njërin krahë dhe portieri kundërshtar është hedhur në tjetrin, për t’i dhënë kryesimin skuadrës së Bolsporit. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.