VIDEO/ Shansi i artë! Armando Broja lë mbrapa me shpejtësi lojtarin e Liverpulit, Alison i mohon golin

Liverpuli ka arritur që të fitojë me shifrat 3-0 ndaj Southampton në këtë pjesë të parë. Një ndeshje e veçantë dhe që ka gjithë vëmendjen e tifozëve shqiptarë pasi nga minuta e parë po luan edhe Armando Broja.

Sulmuesi shqiptar kishte mundësinë më të mirë për Southampton që të arrinte të shënonte. Broja do të arrinte që t’i shpëtonte bukur kundërshtarit të tij me shpejtësinë në zotërimin e topit, por fatkeqësisht goditja drejt portës do të ndalej nga Alison. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online