Kukësi vendos emrin e stadiumit të ri, katër tribuna do të mbajnë emrin e futbollistëve të njohur të skuadrës

0

Shtëpia e re e Kukësit është gati dhe mbetet vetëm çështje kohe “prerja e shiritave”. Te verilindorët kanë vendosur që stadiumi i ri të mbajë emrin “Kukës Arena”. Ndërkohë sa i përket tribunave, do të kenë emra të ndryshme.

Kështu tribuna A do të quhet “Zeqir Ymeri”, ndërsa katër tribunat e tjera do të mbajnë emra të futbollistëve të njohur të Kukësit. Tashmë mbetet vetëm që terreni të jetë gati dhe ndeshjet të zhvillohet në këtë arenë. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.