VIDEO/ Debutimi i tmerrshëm para tifozëve të Manchester United, Onana pëson gol nga mesfusha

0

Manchester United po luan kundër Lens në një miqësore, teksa djajtë e kuq po fitojnë me shifrat 3-1. Në pjesën e parë ishte Florian Sotoca që shënoi një gol të çmendur. Lojtari i Lens i befasoi të gjithë teksa tundi rrjetën e djajve të kuq nga mesfusha.

Në portën e Manchester United ishte portieri i transferuar nga Interi, Onana. Ky i fundit zhvilloi një sezon fantastik në Serinë A, ndërsa tani e sheh veten duke pësuar një gol të tillë dhe duhej vetëm që të nxirrte topin nga rrjeta. Një debutim në stadiumin e Manchester United që mund të shkonte edhe më mirë. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online