VIDEO/ De Gea beson te mbinatyrshmja! Godiste traversën pas çdo golit ndaj Atalantës, shihni reagimin e portierit

0

De Gea futet tek ata futbollistë që janë jo pak supersticioz dhe këtë e ka treguar edhe në ndeshjen me Atalantën. Manchester United arriti të bënte përmbysjen spektakolare nga shifrat 0-2 në 3-2.

Në të gjitha rastet kur Manchester United shënonte, De Gea festonte dhe më pas shkonte për të goditur traversën. Kjo ka ndodhur në tre golat e djajëve të kuq dhe portieri mendon se një veprim i tillë i jep fat. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.