VIDEO/ Craiovës i kthehen në makth shqiptarët, Enriko Papa shënon me rroveshatë

Craiova po vazhdon me rezultatet negative dhe nuk po e merr veten nga eliminimi që i erdhi në Conference League nga Laçi. Një tjetër shqiptar i dha goditjen fatale, këtë herë në kampionat.

Enriko Papa shënoi golin e fitores kundêr Craiovas për të mbyllur shifrat në 1-2 në favor të Botosanit. Në minutën e 53 do të vinte edhe rroveshata e lojtarit shqiptar që vendosi historinë e takimit. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online