VIDEO | Çmenduri në Brazil, futbollisti masakron arbitrin

0

Në futboll ka shpesh skena të dhunshme, por si kjo e ardhur nga divizioni i dytë brazilian në futboll salle rrallë kemi parë. Një futbollist sulmon arbitrin, duke e goditur me kokë, ndërsa më pas e godet me shkelm kur arbitri është i shtrirë në tokë.

Veprime që meritojnë burgun, përveçse përjashtim përjetë nga sporti… Pamjet flasin vetë dhe nuk ka nevojë për shumë koment. Skandaloze sjellja e lojtarit.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.