VIDEO/ “Çmendet” Myrto Uzuni në Spanjë! Shënon 2 gola për vetëm 3 minuta, sulmuesi shqiptar është kthyer frikshëm

0

Myrto Uzuni ka lënë pas dëmtimin e fundit që kaloi te Granada dhe është hedhur në fushën e blertë nga minuta e parë. Sulmuesi shqiptar ka arritur të shënojë dy gola në vetëm tre minuta kundër Andorrës.

Goli i parë erdhi në minutën e 10, ndërsa tre minuta më vonë do të vinte edhe dyfishimi i rezultatit, ku në të dy rastet ishin asistet nga Callejon. Myrto Uzuni është kthyer frikshëm dhe po tregon te Granda të gjithë potencialin e tij. /Sprot Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.