VIDEO/ Chelsea bëri blerjen më të re, tifozët kujtojnë trullosjen e ardhur nga Armando Broja me fanellën e Shqipërisë

Chelsea ka bërë blerjen më të re për mbrojtjen. Ekipi i Tuchel ka marrë mbrojtësin e Hungarisë, Attila Szalai. Ky i fundit ishte pjesë e Fenerbaçes dhe është njëkohësisht titullar i padiskutueshëm në Kombëtare. Por tifozët kanë jo pak pikëpyetje sa i përket aftësisë së tij dhe fanellën që do të mbart.

Madje disa prej tyre kanë kujtuar në rrjetet sociale sesi Armando Broja e trullosi në sfidën e fundit mes Hungarisë dhe Shqipërisë. Pikërisht në atë gol që do të nxirrej vetë nga sulmuesi shqiptar që e kaloi dy herë Szalain, për ta dërguar topin në rrjetë. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online