VIDEO/ Çfarë mrekullie nga Kuadrado, një supergol nga goditja e këndit trondit ekipin e Shevçenkos

0

Juventusi është duke kryesuar kundër Xhenoas. Goli ka ardhur shumë herët, teksa bardhezinjtë kanë përshëndetur rrjetën që në minutën e 9 të takimit. “Zonja e vjetër“ fiton të drejtën e një goditjeje nga këndi dhe pranë topit shkon Kuadrado.

Kur të gjithë prisnin harkimin në zonë, kolumbiani bën atë që më pak pritej duke tronditur ekipin e Shevçenkos me një supergol nga këndorja. Një mrekulli e vërtetë e ardhur nga këmbët e Huan Kuadrados, që ka ndezur shpejt festën për Juventusin./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.