VIDEO/ Çfarë bëri kështu? Leao filloi të tallej në zonën e Newcastle, tenton të shënojë me finte dhe i mohon golin Milanit

0

Milani e ka mbyllur në barazim pjesën e parë kundër Newcastle. Shansin më të mirë për të kaluar kuqezinjtë në avantazh e kishte Leao. Ylli i Milanit iu afrua golit në minutën e 34 të takimit.

Ai filloi që të driblonte të gjithë lojtarët e Newcastle dhe ia doli me sukses, duke “u tallur” me ta. Megjithatë, Leao u kthye po vetë në objekt tallje pasi kërkoi të shënonte me finte dhe në fund nuk arriti që të godiste dot as topin. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online