Ky është moment historik për futbollin shqiptar, Enea Jorgji debuton zyrtarisht në Champions League

0

Një moment historik për futbollin shqiptar! Enea Jorgji ka debutuar zyrtarisht në Champions League. Arbitri i njohur shqiptar po vendos drejtësi në fazën e grupeve të këtij kompeticioni. Më saktësisht në ndeshjen mes Young Boys dhe Leipzig. Padyshim që kjo arritje i shtohet ngritjes së nivelit të Shqipërisë në arenën e sportit dhe besimit të UEFA-s karshi FSHF. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online