E FUNDIT/ Ëndrrat bëhen realitet, lojtari i Kombëtares shqiptare debuton në Champions kundër… Barcelonës

0

Në jetë duhet luftosh deri në fund dhe ëndrrat do të bëhen realitet. Arbnor Muja është një shembull se si mund ta nisësh nga hiçi të prekësh majat në futboll. Mbrëmja e sotme do të jetë mjaft e veçantë për sulmuesin e Kombëtares shqiptare.

Muja do të debutojë në Champions League me fanellën e Antwerp-it. E çfarë debutimi! Përballë do të ketë një nga klubet legjendare të Europës, Barcelonën. Ndeshja nis sot në mbrëmje, në orën 21:00./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online