VIDEO | Çekiçi ngatërron shënjestër, ilaritet në stërvitje

0

Olimpija Ljubjana po përgatitet për ndeshjet e kupave të Europës dhe në një nga seancat stërvitore ka qenë protagonist mesfushori Endri Çekiçi. Pogradecari ka kërkuar të godasë portën, por nuk ia ka dalë dot.

Topi i gjuajtur prej tij ka përfunduar në kokën e Domen Japejl, i cili është ekonomisti i klubit slloven. “Ndjesë vëlla, goditje drejt e në kokë”. Sigurisht që Çekiçi do kërkojë falje, ndryshe rroga mund t’i vonohet disa ditë…

 

View this post on Instagram

 

Im sorry bro @domen_japelj …Headshot ? ????

A post shared by Endri Çekiçi (@endricekici10) on

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.