VIDEO | Braziliani dhuron spektakël, e pabesueshme lëvizja e tij

Në futboll ka edhe momente ku është e vështirë t’i shpjegosh, madje as fizikisht nuk mund t’u japësh një zgjidhje. Sigurisht, në kuptimin e figurshëm pasi vështirë se ndonjëri do të marrë lapsin e letrën për të llogaritur situatat e ndryshme në sport.

Edhe pse më së shumti jemi mësuar që të shohim spektakël në fushën e blertë, magji me topin ka sportistë që e japin në fushat e mbyllura. Braziliani Serxhinjo Paulista ka bërë një lëvizje të magjishme dhe video ka bërë xhiron e botës. Natyrshëm gjithçka e përgatitur, por vështirë se ndonjëri mund ta bëjë për stërvitje atë veprim.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online