VIDEO | Betis bën Realin, befason me dy gola të shpejtë

Reali i Madridit, pas një ore lojë ka pësuar gol nga Real Betis në ndeshjen e fundit të kampionatit spanjoll. Loren nuk e pati të vështirë të shënonte në portën e mbrojtur nga Navas.

Miqtë nuk u ndalën me kaq, pasi Hese Rodrigez, një ish i Realit të Madridit realizoi pas një aksioni model dhe shifrat shkuan në 0-2. Një sezon i tëri i dështuar ky për madrilenët, që e mbyllin kampionatin në vendin e tretë në kampionat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online