VIDEO/ Bënë edhe korridorin e respektit për Realin! Pamjet irritojnë tifozët, Casemiro takohet dhe bën shaka me arbitrat

0

Pamjet e fundit të publikuara në internet kanë shkaktuar mjaft irritim në radhët e tifozëve në Spanjë. Përpara nisjes së sfidës mes Cadiz-it dhe Realit të Madridit, Casemiro shkon të takojë arbitrat e majde bën shaka dhe shihet duke qeshur me ta.

Një afrimitet ky që ka lënë të çuditur shumë tifozë. Ndërkohë arbitri Mateu Lahoz iu bashkua skuadrës së Cadizit në fillim të ndeshjes, duke bërë korridorin e respektit për Realin e Madridit./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.