VIDEO/ Bayern Munchen e frikëson Bochum vetëm me “hijen e rëndë”, lojtari kundërshtar e fut vetë topin në rrjetë

Bayern Munchen është duke u përballur ndaj Bochum ku pjesa e parë është mbyllur në shifrat 4-0.  Sane, Kimish dhe Gnabry realizuan tre golat e parë për gjigandët gjermanë. Ndërkohë futbollistët e Bayern kanë nisur që të frikësojnë rivalët vetëm me hijen e rëndë që kanë në fushën e lojës.

Kështu do ta pësonte mbrojtësi i Bochum, Lamprapulos, që në nxitim e sipër surprizoi edhe portierin e ekipit të tij për ta dërguar topin në rrjetë, duke i dërguar shifrat në 4-0. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online