Fiziku nuk po i përgjigjet më! Humbi ndeshjen ndaj Liverpul, Milani pa Ibrahimovic edhe me Juventusin

Milani do të përballet ndaj Juventusit në transfertë në ditën e nesërme. Kuqezinjtë duhet të bëjnë pa shërbimet e Zlatan Ibrahimovic, që mungoi edhe në përballjen e fundit ndaj Liverpul në Champions League. Suedezi ka pësuar një dëmtim dhe nuk dëshiron që të rrezikojë me rikthimin e shpejtë.

Për këtë arsye nuk do të jetë në fushën e lojës ndaj bardhezinjëve. Në takimin me Lacion, Ibrahimovic arriti që të shënonte duke treguar nuhatjen e tij me portën kundërshtare pavarësisht se fiziku nuk po i përgjigjet si më parë. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online