VIDEO/ Barazim me Shefilldin, Interi në shenjën e Ikardit!

0

Sapo është mbyllur pak minuta më parë miqësorja përpara kampionatit mes Shefilld Junajtidit dhe Interit. Ndeshja ka përfunduar në barazim 1-1, teksa anglezët kaluan në avantazh në pjesën e parë me anë të MekGoldrikun, teksa më pas ishte goli i Ikardit ai që rikthehu ekuilibrin.

Për t’u sinjalizuar një tjetër dëmtim te zikaltërit, pas atij të Naingolanit disa ditë më parë. Këtë herë, “viktimë” e problemeve fizike ka mbetur mbrojtësi i krahut, Dalbert.

Kjo ishte miqësorja e katërt pas Luganos, Sionit dhe Zenitit, teksa Interi ka marrë një fitore, një humbje dhe dy barazime.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.