(VIDEO) Balaj frymëzohet nga Ronaldinjo, “sjell” golin e fitores!

0

Bekim Balaj ka qenë sot protagonist i fitores së arritur nga skuadra e Terek Groznit, që tashmë, pasi ka ndryshuar emrin, quhet Akhmat Grozni. Një sukses i rëndësishëm në kampionat, ndaj Amkarit.

Fitore minimale, me gol të Leo Jabës, teksa pasimi ishte i shkodranit, që luajti 90 minuta, ndërsa në stol, si spektatorë, qëndruan Bernard Berisha dhe Odise Roshi. Por, si e ka dhënë pasimin e golit Balaj? E çuditshme por e vërtetë, nga nje pasim qe ka nisur ne mesfushe dhe eshte finalizuar me gol… I pranishëm në stadium, edhe Ronaldinjo…

https://www.youtube.com/watch?v=YUaIV20USVE

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online