Pornostarja kundër Murinjos!

Melisa Debling, aktorja e filmave me drita të kuqe, nuk përmbahet dhe sulmon trajnerin portugez për transferimin e Runit te Evertoni…

Në Euro 2012 ishte “maskota”, ose e thënë ndryshe, muza e kombëtares së Anglisë, por tashmë duket se është vendosur kundër Hoze Murinjos dhe gjithçka lidhet me transferimin e fundit të Junajtidit. Jo afrimin e Lukakut, sigurisht, por largimin e idhullit të “Djajve të Kuq”, Uejn Runi.

Në fakt, Melisa Debling, një aktore porno tepër hot, nuk është pajtuar me vendimin e trajnerit portugez për të dëbuar atë që konsiderohej si lideri i skuadrës dhe tifozerisë. “Ishte padrejtësi ndaj Runit për gjithçka që ka bërë për Junajtidin në shumë vite me këtë fanellë. Nuk jam dakord aspak me këtë transferim”, tha aktorja në rrjetet sociale.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online