VIDEO/ “Babi im ky”! Krenaria e vajzës për babain e saj, Sokol Cikalleshi realizoi dy gola dhe një asist me Koniasporin

0

Sokol Cikalleshi realizoi dy gola dhe dhuroi një asist në takimin e fundit që Koniaspori fitoi kundër Karagumuk. Ndeshja u mbyll në shifrat 5-1 teksa sulmuesi shqiptar ishte protagonist absolut teksa iu anulua edhe një gol me VAR.

E pas kësaj performance fantastike Cikalleshi kishte momentin më të bukur pas ndeshjes teksa takoi familjarët e tij. Vajza e sulmuesit ka ndarë gëzimin me babain e saj duke u krenuar me arritjen e 90 minutave: “Është babai im ky”. Vajza së bashku me bashkëshorten e Cikalleshit e kanë ndjekur këtë sfidë nga stadiumi. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.