VIDEO/ Armando Sadiku gjen golin e parë te Las Palmas, vjen ndaj ekipit të Kategorisë së Katërt

Las Palmas po luan ndan Velez në transfertë. Kjo ndeshje vlen për Kupën e Spanjës dhe pjesa e parë përfundoi me shifrat 2-2.

Sadiku do të realizonte në fundin e 45 minutave, duke dërguar topin në rrjetë me asistin fantastik. Ky ishte goli i parë i Sadikut me fanellën e Las Palmas, ndërsa Velez është kategoria e katërt në nivel në Spanjë. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online