VIDEO | Arbitrat shëmtojnë finalen, e pëson…Brazili

0

Gafat e arbitrave në “Copa America” nuk kanë munguar as në finalen midis Brazilit dhe Perusë. Arbitri kilian Roberto Vargas Tobar ka shokuar të gjithë duke nxjerrë me të kuqe sulmuesin Gabriel Zhezuz pas një kontakti të sulmuesit me një prej lojtarëve të Perusë. Futbollisti i “Seleçaos” shpërtheu në lot gjatë largimit nga fusha.

 

 

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.