VIDEO/ Alvaro Morata ia dedikoi golin Xhakomo Vrionit, miqësia e ngushtë me sulmuesin shqiptar

0

Alvaro Morata ka një miqësi të ngushtë me Xhakomo Vrionin, ndërsa sulmuesi shqiptar ka qenë më tepër pjesë e ekipit të parë të Juventusit sesa e të rinjëve. Shumë momente të ndara së bashku edhe pas fotografive në rrjetet sociale, por dedikimi i golit t? djeshëm ishte një gjest i bukur.

Vrioni do të operohet vetëm pak ditë më vonë dhe pritet të mungojë për disa muaj te Juventusi. Për këtë arsye, pasi i shënoi Beneventos, Morata ka shkuar te kamera dhe i ka dhënë kurajo: “Forca Xhakomo”. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.