VIDEO/ Aksioni model që nis që nga portieri i tyre, shihni golin fantastik që realizoi Arsenal ndaj Southampton

0

Arsenali ka arritur që të fitojë me shifrat 2-0 ndaj Southampton në 45 minutat e para. Miqtë e nisën me vrull këtë takim dhe po dominonin dukshëm ndaj topçinjëve. Por mjaftoi një aksion model i djemëve të Artetës për të mbërritur te goli.

Gjithçka nisi nga këmbët e portierit të Arsenal, që evitoi presionin e Armando Brojës. Pas disa pasimeve të bukura mes njëri-tjetrit, pa i lënë mundësi kundërshtarit që të ndërhyrjë, Lakazete do të gjente portën. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.