VIDEO/ “Air Albania” bëhet gati për Anglinë, Shqipëria po përgatit shtëpinë e re për “zbutjen e luanëve”

0

Ndeshjet e Kombëtares nuk do të vonojnë dhe në datën 28 mars do të vijë ndeshja e shumëpritur për Shqipërinë. Kuqezinjtë do të luajnë në “Air Albania” kundër Anglisë, në shtëpinë e bukur të Kombëtares, atje ku do të tentohet që të zbuten luanët.

A do t’ia arrihet qëllimit? Kjo mbetet për t’u parë, ndërsa Shqipëria fillimisht i duhet që të luajë kundër Andorrës në transfertë. Gjatë këtyre ditëve është punuar shumë edhe sa i përket fushës në “Air Albania”, për të rritur më tepër cilësinë e saj. “Sport Ekspres” sjell edhe disa pamjet të fundit nga arena e shqiptarëve… /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.