VIDEO/ “Ai është 38 vjeç”! Arsyeja pse askush nuk e do Ronaldon, përgjigja e Perezit ndaj tifozit i thotë të gjitha

Cristiano Ronaldo mbetet kryefjala e kësaj merkatoje vere. Sulmuesi portugez dëshiron largimin nga Manchester United-i, por pavarësisht se është një nga më të mirët e botës, askush nuk e dëshiron. Lojtari luzitan i është vetëofruar shumë ekipeve, por përgjigja ka qenë përherë e njëjta, “JO”.

Pas fitimit të Superkupës së Europës , një prej tifozëve të Realit të Madridit ka shfrytëzuar mundësinë për t’i kërkuar presidentit blerjen e Ronaldos. Përgjigja e Florentino Perezit i shpjegon të gjitha dhe jep arsyen përse asnjë skuadër nuk kërkon ta bëjë pjesë të sajën. “Përsëri? Ai është 38 vjeç”, ka thënë Perezi dhe më pas është larguar qetësisht./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online