U përfol për kalimin te Partizani, ja se te cili ekip i Superiores pritet që të transferohet Vasil Shkurtaj

0

Vasil Shkurtaj do të jetë sërish pjesë e elitës së futbollit shqiptar pas eksperiencës së kaluar në Kinë. Shumë është përfolur në këto ditë se sulmuesi mund të transferohet te Partizani, megjithëse palët janë shumë larg marrëveshjes.

“Ora News” zbulon se futbollisti është pranë rikthimit te Kukësi. Pero Pejiç, drejtori sportiv i verilindorëve është takuar me përfaqësues të lojtarit dhe pritet që ekipi i Longos ta fitojë këtë duel me Partizanin në merkato. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.