U kthye në serialin më të ndjekur në pak kohë, Klop flet për “Squid Game”: Nuk kishte kuptim ta shikoja

0

“Squid game” është kthyer në një nga serialet më të ndjekura në vetëm pak kohë. Seriali Korean mori një shikueshmëri të lartë në gjithë botën, duke u kthyer në një sukses të vërtetë. Megjithatë dh.una e shfaqur në të ka ndarë shikuesit në dy grupe, teksa shumë janë shprehur kundra vetëm për këtë fakt.

Një prej tyre është edhe Jurgen Klop. Trajneri gjerman zbulon se ka nisur të shohë episodin e parë të këtij seriali, po a hequr dorë menjëherë pasi i është dukur shumë b.rutal për tu ndjekur. “Kam parë episodin e parë të atij seriali dhe nuk më pëlqeu. Është shumë br.utal dhe nuk kishte kuptim ta shikoja. Nuk dua të shikoj gjëra të tilla”, ka thënë Jurgen Klop./Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.