Konfirmohet ekskluzivja: Pas Izraelit largohet, edhe nëse fiton…!

0

Xhani de Biazi sot dha dorëheqjen nga bankina e Shqipërisë, por për gazetën “Sport Ekspres” kjo nuk ishte aspak një çudi… Një lajm ekskluziv, madje duke përmendur edhe pasardhësin, i publikuar në datën 6 qershor në gazetë dhe më pas në website, siç mund ta lexoni

https://sportekspres.com/de-biazi-largohet-pas-izraelit-cikli-i-ri-nis-nga-alban-bushi/

Sot, gjithçka u bë zyrtare, por lajmi ekskluziv i gazetës citonte edhe faktin se italiani do të largohej edhe në rast suksesi në Haifa, duke qenë se mes tij dhe Dukës raporti kishte përfunduar prej kohësh.

Madje, kemi cituar edhe pasardhësin e mundshëm për ndeshjet e mbetura, si Alban Bushi, aktualisht trajneri i U-21, duke sugjeruar FSHF që të zgjedhë përpara kohe Tramexanin, përpara se të arrinte akordin me Sionin, por tashmë është vonë…

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online