Trupi reagon në mënyrë perfekte, Berat Gjimshiti surprizon me rikthimin te Atalanta në Europa League

Berat Gjimshiti pësoi një dëmtim me Atalantën ndaj Napolit para pak ditësh dhe në mediat italiane u përfol se mbrojtësi shqiptar do të mungonte për rreth një muaj. Megjithatë trupi po i përgjigjet në mënyrë fantastike lojtarit të Kombëtares.

Jo pak surprizuese ishte lista e publikuar nga ekipi i Bergamos sa i përket ndeshjes me Leipzig në Europa League. Atje shihet edhe Berat Gjimshiti që rikthehet zyrtarisht dhe pritet që ta nis nga stoli këtë përballje që përfundoi 1-1 në takimin e parë. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online