Tramexani prezantohet te Sioni, aty ku kërkohet të paktën Kupa!

0

 

A e dini rekordin e Sionit në Zvicër? Skuadra që ka fituar më shumë kupa… plot 13 të tilla. Dhe, objektivi i Paolo Tramexanit, për t’u mbajtur nga presidenti Konstantin është të paktën që të ngrejë këtë trofe, pasi do të thotë shumë për një klub që ka vetëm dy tituj në Zvicër dhe që e ka të vëshitrë të thyejë hegjemoninë e Bazelit të Xhakës, që i mori pikërisht kupën sezonin e shkuar. Por, Konstantin mbahet edhe si president që “heq” koka trajnerësh, pasi nga viti 2003 deri më tani ka ndërruar plot 31, mes tyre emra si Xhentile, Kurbis, Petkoviç dhe Gatuzo.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online