Trajneri i Real Madrid e sheh rrezikun e shkarkimit, shfaq nervoz me pyetjen e gazetarit në konferencë: Çfarë problemi ke ti?

0

Real Madrid humbi rrugën e titullit dhe u mund nga Mallorca me shifrat 1-0. Pozita e Ancelotit duket në rrezik dhe këtë e tregon nervoziteti i shtuar nga ana e trajnerit. I pranishëm në konferencën për shtyp para ndeshjes me Al Ahly për Botërorin e Klubeve, trajneri nuk mbajti dot në një pyetje të bërë për Vinicius Junior.

Gazetarët e pyetën se pse i kishte provokuar dhe ofenduar tifozët e Mallorca. “Më lejoni t’ju pyes, çfarë problemi keni ju këtu? Vinicius apo shokët e ekipit që ndoshta nuk e mbrojtën sa duhet? Kundër kujt të mbrohet Vinicius? Problemi është se çfarë po ndodh me të, ai është vikt.imë dhe nuk i kuptoj këto pretendimet tuaja”, tha Anceloti. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.