Vidal bëhet meme! Tha se do ta gjuajë nga by..ët Real Madridin në finale, ekipi i kilianit eliminohet që në gjysmëfinalen e Botërorit të Klubeve

0

Vidal, lojtari i Flamengos ka paralajmëruar ndeshjen finale me Real Madridin në Botërorin e klubeve. “Real, do të godasim nga by..ët”, ishte deklarata që tërhoqi vëmendje të madhe. Por një situatë e papritur ka ndodhur në gjysmëfinalen mes Flamengos dhe Al Hilal.

Këta të fundit kanë arritur të fitojnë me shifrat 3-2. Klubi i Arabisë Saudte bëri surprizën e madhe dhe arriti të kalojë më tej ku me shumë gjasë do të përballet me Realin në finale. Për këtë arsye Vidal ka dalë blof me deklaratën e tij dhe po kthehet në tallje për shumë tifozë. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.