Trajneri i Gjimshitit dhe Memushajt u ikën halleve me 800 mijë euro!

0

Janë skuadra më qesharake në Europë, një barsoletë, por sikur të mos mjaftonte kjo, duhet edhe të paguajë thuajse 1 milionë euro për shkarkimin e trajnerit. E ndërsa Gjimshiti dhe Memushaj vazhdojnë agoninë, asaj i largohet trajneri Marko Baroni, që është shkarkuar ditën e djeshme. Do të përfitojë 800 mijë euro, pasi kishte firmosur një klazuolë anti-shkarkim. Në vend të tij, Beneventon (0 gola të shënuar dhe 0 pikë në nëntë javë) e merr De Zerbi, që kthehet në stol pas gati 1 viti.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.