Topi i Artë duket të jetë vetëm formal, fituesi është i përcaktuar dhe nuk do të jetë Lewandowski

0

Galaja e “Topit të Artë” do të zhvillohet ditën e hënë, ku do të publikohet dhe lojtari më i mirë i planetit. Megjithatë duket se fituesi është zbuluar përpara kohe dhe ai pritet të jetë me shumë mundësi argjentinasi Lionel Messi. Sipas gazetarit të “Sky Sport”, Matteo Moretto, Lionel Messi do të shpallet të hënën si fituesi i “Topit të Artë”.

Ai deklaron se sulmuesi i PSG ka informuar familjen dhe të afërmit e tij. Nëse ky spekullim rezulton i vërtetë, atëherë Messi do të koleksionojë dhe trofeun e 7-të individualist, i ndjekur nga Ronaldo me 5 “Topa të Artë”. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online